Apie mus

UAB „Laneda“ - jau daugiau kaip du dešimtmečius sėkmingai gyvuojanti ir auganti bendrovė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra didmeninė ir mažmeninė prekyba krovininių automobilių dalimis.

Nuo pat veiklos pradžios „Laneda“ auga kartu su savo klientų norais ir poreikiais, siekdama užtikrinti tinkamiausią aptarnavimo kokybę. Taip per dvidešimt veiklos metų susiformavo ir viena kryptimi žvelgiantis kolektyvas, kurio vienas iš pagrindinių tikslų ir tapo - tinkamas aptarnavimas. Būtent dėl šios priežasties dauguma įmonės klientų yra nuolatiniai.

Veiklos pradžioje „Laneda“ užsiėmė tik didmenine prekyba. 2002 - aisiais metais, persikėlus į naujas patalpas, buvo atidaryta parduotuvė Kaune. Šį žingsnį įmonės veikloje paskatino noras dirbti su galutiniais vartotojais ir siekis kuo geriau suprasti bei patenkinti pagrindinius jų poreikius.

„Laneda“ savo prekes pristato į bet kurį Lietuvos miestą per vieną darbo dieną, tačiau, siekiant būti kuo arčiau klientų bei užtikrinti dar greitesnį ir patogesnį aptarnavimą, 2003 - aisiais metais buvo atidaryti filialai Vilniuje ir Klaipėdoje, nuo 2004 - ųjų metų įmonė įgijo atstovą Rygoje, o 2007 - ųjų pabaigoje duris atvėrė ir antra parduotuvė Vilniuje.

„Lanedos“ specializacija - apšvietimo ir elektros įrangos dalys. Šioje srityje įmonė gali pasiūlyti didžiausią krovininių automobilių detalių asortimentą Lietuvoje, o taip pat ir palankiausias kainas savo klientams, kadangi produkcija yra vežama iš daugiau kaip 40 - ties gamintojų, esančių įvairiose Europos ir Azijos šalyse.

„Laneda“ turi prekių kelių kainų ir kokybės lygių, tad klientai, kuriems aktualu sutaupyti, randa pigesnių prekių, o teikiantys pirmenybę kokybei ir naujausiam technikos žodžiui gali rasti juos dominančių produktų.


„Mes visuomet galime patarti klientams, kokius produktus verta rinktis“
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.